0% plastu

0% plastu

Po mnoha letech v oboru jsme si vědomi, jaké množství plastů nám při výrobě a adjustaci fotografií prošlo rukama. Proto s velkým potěšením představujeme nový produkt firmy Hahnemühle, Sustainable Photo Satin 220, který je revolučním materiálem k tisku fotografií.

Jako náš příspěvek nabízíme adjustaci fotografií v úpravě, která neobsahuje ani gram plastu. Hahnemühle Sustainable Photo Satin je udržitelná alternativa k inkoustovým fotopapírům na bázi PE (polyethylenu). Nově vyvinutý bio inkoustový nátěr neobsahuje plastové kompozity/fólie a je 100% recyklovatelný prostřednictvím koloběhu odpadního papíru. Zářivě bílý fotopapír má sametově hladký povrch a je ideální pro udržitelný tisk fotografií a plakátů.

Hahnemühle fotopapír bez PE pro svět s méně plasty

Hahnemühle představuje revoluci na trhu s fotografickým papírem uvedením prvního fotografického papíru bez obsahu PE na světě. Globální trh o velikosti 50 milionů metrů čtverečních ročně, což odpovídá 2000násobnému zabalení pařížského Vítězného oblouku. "Normální" RC (resin-coated) fotopapíry musí být odstraněny ze sbíraného papírového odpadu kvůli horší rozložitelnosti jejich plastových filmových vrstev. Hahnemühle Sustainable Photo byl testován v laboratorních podmínkách a nebyl zjištěn žádný plast.

Hahnemühle

Tisk a adjustace bez plastu

Tisk Hahnemühle Sustainable Photo Satin Oboustranná kašírovací folie Neschen GUDY FINEART /papírový nosič s lepidlem na vodní bázi / Deska 3 nebo 5mm ze 100% buničiny

Dřevěný závěsný rám

Tento tisk i adjustace pro interiér je svými vlastnostmi plně srovnatelný se současnými technologiemi. Pro představu, při fotografii 40x60cm nalepené na na 5mm plastové desce se jedná minimálně o 0,6 kg plastu méně…….

1571383025978

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO