Fomei Canvas

Fomei Canvas

FOMEI Canvas

Kvalitní, otěruvzdorná plátna které rádi vypneme na tzv. slepý rám / blind rám/. V nabídce máme i velký výběr rámů na zarámování napnutého plátna.

Canvas Mat 340

je hluboce matné bělené plátno, které se pyšní neobyčejně vysokým kontrastem a ostrostí kresby. Neobsahuje kyseliny (ACID free). Kvalitu dokládá i složení podložky, kdy poměr bavlny a polysteru je 78 : 22. země původu: Švýcarsko

Canvas matt 340

Canvas Satin 350

je saténové umělecké plátno 350 g/m2 se strukturou 2:1 a vysokou otěruodolností. Canvas Satin 350 disponuje excelentním barvovým gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. země původu: Švýcarsko

Canvas Satin 350

Canvas Gloss 390

je lesklé umělecké plátno 390 g/m2 o vyjímečné houževnatosti a otěruodolnosti. Canvas Gloss 390 je výbornou volbou pro fotografickou i uměleckou tvorbu včetně reprodukce maleb, především olejomaleb. Disponuje excelentním barvovým gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Rozměrově stálé a otěru nadprůměrně odolné. Při napínání na rám v ohybech nepraská. země původu: Velká Británie Další nabídku pláten najdete ve složce Hahnemühle.

Canvas Gloss 390

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO