FOMEI Paper

FOMEI Paper

FOTONOVA a FOMEI

Potřeba adekvátní šíře sortimentu fotopapírů společně s bohatou formátovou skladbou rozhodly o tom, že naše fotolaboratoř čerpá z nabídky inkjet médií FOMEI.

Když připočteme benefity rychlých dodávek tuzemského producenta a poctivou technickou podporu, partnerství s firmou FOMEI zkrátka dává smysl. 

Řada papírů a pláten FOMEI se navíc pyšní splněním podmínek normy ISO 10977 o dlouhodobé obrazové stálosti. To nás ubezpečilo o správnosti našeho rozhodnutí, o výrobě fotografií i fineart reprodukcí na média FOMEI. 

FOTONOVA pokorně vládne výrobě a adjustaci fotografií desítky let, a to především díky Vám, našim klientům. A my se na oplátku snažíme poskytovat služby na nejvyšší profesionální úrovni jak z pohledu technické kvality, tak lidského přístupu. Děkujeme za přízeň, Vaše FOTONOVA a FOMEI. 

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO