Hahnemuhle paper

Hahnemühle paper

Digital FineArt Collection – Přeměna obrázků na umění

Digital FineArt Collection je komplexní sortiment vysoce kvalitních, jedinečných inkoustových papírů FineArt vytvořených pro zákazníky, kteří hledají něco speciálního a chtějí ze svých obrázků dostat to nejlepší. Papíry FineArt pro inkoustové tiskárny dosahují vynikajících tiskových výsledků a vysoké odolnosti proti stárnutí přes 100 let a splňují nejvyšší standardy pro aplikace výtvarného umění a jsou ideální pro dlouhodobé výstavy, umělecké sbírky a speciální edice.

Pro splnění těchto požadavků se jako papírový základ používají vysoce kvalitní a ultračisté umělecké papíry. Speciálně vyrobené přírodní vlněné plsti dávají uměleckým papírům jejich jedinečnou povrchovou texturu a poskytují trojrozměrnost, která zvyšuje efekt obrazu díky neuvěřitelné hloubce. Těžké FineArt papíry, které jsou založeny na bavlně nebo alfa celulóze, získávají vysokou gramáž, výraznou tloušťku papíru a speciální hmatový pocit, který zvyšuje jejich pocit hodnoty.

digital fine art

Prvotřídní inkoustová povrchová úprava, která má za následek působivou reprodukci barev a detailů, neuvěřitelné kontrasty a hluboké černé, završuje tento luxusní špičkový sortiment jednotlivých papírů FineArt pro inkoustové tiskárny.

Všechny papíry Hahnemühle byly certifikovány nezávislými instituty jako vysoce odolné vůči stárnutí a jsou  veganské , aby splnily nejvyšší požadavky zákazníků.

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO