Hahnemühle Glossy FineArt

Hahnemühle Glossy FineArt

Photo Rag® Baryta
315 g / m² · 100% bavlna · bílá · vysoký lesk 

Hahnemühle Photo Rag® Baryta je papír z čisté bavlny s inkoustovým potahem, který je dokonale optimalizován pro aplikace ve výtvarném umění. Přírodní bílý papír s příjemně teplou bělostí neobsahuje optické zjasňovače. Ušlechtilá struktura povrchu je měkká a dodává papíru příjemný pocit a umělecký dotek. V kombinaci s vysoce lesklým prvotřídním inkoustovým potahem je výsledkem působivý tisk s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a nejlepšími kontrasty. Díky obsahu síranu barnatého v povlaku je Photo Rag® Baryta oblíbenou alternativou k analogovému barytovému papíru. Kombinace bavlněného uměleckého papíru a vysoce lesklého inkoustového potahu dává výtiskům FineArt expresivní charakter s krásným a elegantním leskem bez odlesků. Photo Rag® Baryta je bez kyselin a ligninů a splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí.

 ISO 9706 / muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí

Photo Rag® Pearl
320 g / m² · 100% bavlna · přírodní bílá · perleťová

Hahnemühle Photo Rag® Pearl je papír z čisté bavlny s inkoustovým potahem optimalizovaný pro aplikace FineArt. Přírodní bílý umělecký papír neobsahuje optické zjasňovače a vyznačuje sehřejivou bělostí. Mírně výrazná, rovnoměrná povrchová struktura dodává papíru příjemně měkký pocit a tisk příjemný efekt hloubky. V kombinaci s perleťovým prémiovým inkoustovým potahem vznikají výjimečné výtisky FineArt s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a nádhernými kontrasty. Photo Rag® Pearl bez kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí. 

 ISO 9706 / muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí

FineArt Baryta 325

325 gsm · 100% α-celulóza · jasně bílý · vysoký lesk

Hahnemühle FineArt Baryta je zářivě bílý FineArt  papír pro inkoustové tiskárny na bázi celulózy s inkoustovým povlakem speciálně přizpůsobeným pro použití ve FineArt. Jasně viditelná, vynikající struktura propůjčuje papíru hmatatelnou povrchovou texturu pro tisk s ohromující trojrozměrnou kvalitou a hloubkou. Vysoce lesklý prémiový inkoustový povlak zaručuje vynikající výsledky tisku s dokonalou reprodukcí barev a detailů, sytou černou a výraznými kontrasty. Síran barnatý v povlaku dodává FineArt Baryta pocit tradičního analogového barytového papíru a činí z něj oblíbenou alternativu pro inkoustový tisk. Papír bez obsahu kyselin a ligninu splňuje nejnáročnější požadavky na odolnost proti stárnutí. FineArt Baryta je všestranná klasika pro FineArt aplikace a nastavuje standardy v tisku černobílých i barevných fotografií.

 ISO 9706 / muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí

Photo Rag® Satin

310 gsm · 100% bavlna · bílá · saténový povrch

Hahnemühle Photo Rag® Satin je výjimečným vrcholem řady Photo Rag® a propůjčuje výtiskům FineArt vysoce individuální charakter. Bílý bavlněný papír má klasický povrch Photo Rag® s jemnou strukturou a krásně měkkým omakem. V kombinaci se saténově lesklým prémiovým inkoustovým povlakem vytváří vynikající výtisky s krásným smyslem pro hloubku a trojrozměrnou kvalitu. Barvy a detaily jsou dokonale reprodukovány, hloubka černé skutečně vyniká a kontrasty jsou reprodukovány s úžasným efektem. Photo Rag® Satin se vyznačuje velmi unikátní vrstvou. Potištěné oblasti mají jemný lesk, zatímco nepotištěné oblasti zůstávají matné, aby krásně zvýraznily lesk. Photo Rag® Satin je bez kyselin a ligninu, což splňuje nejnáročnější požadavky na odolnost proti stárnutí.

 ISO 9706 / muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí

Photo Rag® Metallic

340 gsm · 100% bavlna · přírodní bílá · vysoce lesklý kovový povrch

Hahnemühle Photo Rag® Metallic je stříbřitě třpytivý papír FineArt pro inkoustové tiskárny se speciálním složením pro inkoustové tiskárny pro použití ve FineArt. Přírodní bílý bavlněný papír neobsahuje žádné optické zjasňovače a má charakteristickou povrchovou strukturu Photo Rag® a luxusní pocit. Photo Rag® Metallic má speciální stříbřitě třpytivý povrch. Vysoce lesklý prémiový inkoustový povlak s jedinečným kovovým efektem zaručuje působivé výsledky tisku s výraznými barvami, sytou černou a dokonalou reprodukci barev a detailů. Sofistikovaný stříbrný metalický efekt podtrhuje obraz a rozzáří motivy s kovovými prvky, odlesky, led a sklo, snímky architektury a krajiny i černobílé fotografie s vysoce kontrastními tóny. Photo Rag® Metallic je bez kyselin a ligninu a splňuje nejnáročnější požadavky na odolnost proti stárnutí.

 ISO 9706 / muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO