Hahnemühle Matt FineArt

Hahnemühle Matt FineArt

Photo Rag®

188 · 308 · 500 g / m² · 100% bavlna · bílá

Hahnemühle Photo Rag® je jedním z nejpopulárnějších papírů na světě a ušlechtilým všestranným papírem pro vytváření vysoce kvalitních inkoustových tisků FineArt. Umělecký papír z bílé bavlny s charakteristickým, příjemně měkkým pocitem zaujme jemně výraznou strukturou plsti a dává každému uměleckému dílu trojrozměrnost a působivou hloubku obrazu. V kombinaci s matným prémiovým inkoustovým potahem jsou vytvářeny vynikající výtisky v zářivých barvách, hluboké černé, působivých kontrastech a dokonalé reprodukci detailů. Klasika bez obsahu kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí a je speciálně navržena pro aplikace FineArt. Ať už jde o uměleckou fotografii nebo reprodukci umění, díky ideální kombinaci struktury, kvality tisku a hmotnosti je Photo Rag® nejvšestrannějším inkoustovým papírem pro výtvarné umění.

Photo Rag® Ultra Smooth
305 g / m² · 100% bavlna · bílá

Hahnemühle Photo Rag® Ultra Smooth doplňuje rodinu Photo Rag® o zvláště hladký, sametově měkký papír pro vysoce kvalitní inkoustový tisk FineArt. Umělecký papír z bílé bavlny má zdrženlivý, velmi jemně strukturovaný povrch a zaujme svým zvláštním sametovým nádechem. Matný prvotřídní inkoustový povlak zaručuje mimořádné výsledky tisku s působivou reprodukcí barev a detailů a extrémně hlubokou černou. Photo Rag® Ultra Smooth je všestranný a vhodný jak pro umělecké fotografie, tak pro umělecké reprodukce. Materiál bez obsahu kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí a je ideální pro vysoce kvalitní černobílý tisk FineArt.

Albrecht Dürer    210 g / m² · 50% bavlna · 50% α-celulóza · bílý · skutečný ruční papír

Hahnemühle Albrecht Dürer je skutečný ruční papír skládající se z 50% bavlny a α-celulózových vláken. Umělecký papír vyrobený v tradičním procesu formování válců je zakončen vrstvou speciálně vyvinutou pro aplikaci FineArt. Bílý papír FineArt pro inkoustové tiskárny neobsahuje optické zjasňovače a má klasickou výraznou akvarelovou strukturu, která dává uměleckým reprodukcím obzvláště umělecký nádech. V kombinaci s matným prvotřídním inkoustovým potahem vznikají přesvědčivé výtisky FineArt s jasnými barvami, sytou černou a nejlepší možnou reprodukcí detailů.

German Etching
310 g / m² · 100% α-celulóza · bílý · skutečný ruční papír

German Etching  Hahnemühle je tiskový papír vyrobený tradičním procesem formování válců, který je opatřen inkoustovým potahem speciálně vyvinutým pro aplikace FineArt. Bílý umělý papír vyrobený ze 100% α-celulózy zaujme svým mimořádným, sametovým nádechem a jemnou, jasně definovanou strukturou .Unikátní povrchová struktura dává motivům něco velmi zvláštního a umožňuje jim zářit v působivé trojrozměrnosti a hloubce. Matný prvotřídní povlak zaručuje vynikající výsledek tisku s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a nejlepšími kontrasty. German Etching je bez kyselin a ligninů a splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí. Tento inkoustový papír FineArt je díky svému charakteristickému vzhledu a povrchové struktuře jedním z nejpopulárnějších médií pro FineArt a umělecké reprodukce.

 Photo Rag® Mat Baryta 308

308 g/m2 ·100% bavlna · bílá, bez optických zjasňovačů.

Hahnemühle Photo Rag® Matt Baryta, první matný barytový papír z řady Photo Rag®, propůjčuje výtiskům skutečně jedinečný charakter a umělecký nádech. Bílý bavlněný papír neobsahuje optické zjasňovače a vyznačuje se velmi jemným, decentním povrchem. V kombinaci s matnou prémiovou inkoustovou vrstvou zaručuje vynikající výsledky tisku s působivou reprodukcí živých barev, detailů a hluboké černé. Přídavný síran barnatý v nátěru zvyšuje tonální rozsah, ostrost a čistotu tisku. Potisknuté plochy odhalují elegantní, jemný lesk, zatímco nepotištěné plochy zůstávají matné, aby krásně zdůraznily lesk, což z něj činí exkluzivní alternativu analogového barytového papíru.

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO