Fine art papíry

Fine Art papíry

Hahnemuhle

Photo Rag®
188 · 308 · 500 g / m² · 100% bavlna · bílá

Hahnemühle Photo Rag® je jedním z nejpopulárnějších papírů na světě a ušlechtilým všestranným výrobcem pro vytváření vysoce kvalitních inkoustových tisků FineArt. Umělecký papír z bílé bavlny s charakteristickým, příjemně měkkým pocitem zaujme jemně výraznou strukturou plsti a dává každému uměleckému dílu trojrozměrnost a působivou hloubku obrazu. V kombinaci s matným prémiovým inkoustovým potahem jsou vytvářeny vynikající výtisky v zářivých barvách, hluboké černé, působivých kontrastech a dokonalé reprodukci detailů. Klasika bez obsahu kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí a je speciálně navržena pro aplikace FineArt. Ať už jde o uměleckou fotografii nebo reprodukci umění, díky ideální kombinaci struktury, kvality tisku a hmotnosti je Photo Rag® nejvšestrannějším inkoustovým papírem pro výtvarné umění.

Photo Rag® Ultra Smooth
305 g / m² · 100% bavlna · bílá

Hahnemühle Photo Rag® Ultra Smooth doplňuje rodinu Photo Rag® o zvláště hladký, sametově měkký papír pro vysoce kvalitní inkoustový tisk FineArt. Umělecký papír z bílé bavlny má zdrženlivý, velmi jemně strukturovaný povrch a zaujme svým zvláštním sametovým nádechem. Matný prvotřídní inkoustový povlak zaručuje mimořádné výsledky tisku s působivou reprodukcí barev a detailů a extrémně hlubokou černou. Photo Rag® Ultra Smooth je všestranný a přesvědčí jak pro umělecké fotografie, tak pro umělecké reprodukce. Všestranný přípravek bez obsahu kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí a je ideální pro vysoce kvalitní černobílý tisk FineArt.

Albrecht Düre
r210 g / m² · 50% bavlna · 50% α-celulóza · bílý · skutečný ruční papír

Hahnemühle Albrecht Dürer je skutečný ruční papír skládající se z 50% bavlny a α-celulózových vláken. Umělecký papír vyrobený v tradičním procesu formování válců je zakončen vrstvou speciálně vyvinutou pro aplikaci FineArt. Bílý papír FineArt pro inkoustové tiskárny neobsahuje optické zjasňovače a má klasickou výraznou akvarelovou strukturu, která dává uměleckým reprodukcím obzvláště umělecký nádech. V kombinaci s matným prvotřídním inkoustovým potahem vznikají přesvědčivé výtisky FineArt s jasnými barvami, sytou černou a nejlepší možnou reprodukcí detailů. Albrecht Dürer FineArt Inkjet Paper bez obsahu kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí.

German Etching
310 g / m² · 100% α-celulóza · bílý · skutečný ruční papír

Německé leptání Hahnemühle je měděný tiskový papír vyrobený tradičním procesem formování válců, který je opatřen inkoustovým potahem speciálně vyvinutým pro aplikace FineArt. Bílý umělý papír vyrobený ze 100% α-celulózy zaujme svým mimořádným, sametovým nádechem a jemnou, jasně definovanou strukturou plsti. Unikátní povrchová struktura dává motivům něco velmi zvláštního a umožňuje jim zářit v působivé trojrozměrnosti a hloubce. Matný prvotřídní inkoustový.povlak zaručuje vynikající výsledek tisku s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a nejlepšími kontrasty. German Etching je bez kyselin a ligninů a splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí. Tento inkoustový papír FineArt je díky svému charakteristickému vzhledu a povrchové struktuře jedním z nejpopulárnějších médií pro FineArt a umělecké reprodukce.

FineArt Pearl
285 g / m² · 100% α-celulóza · světle bílá · perleťová

Hahnemühle FineArt Pearl je inkoustový papír FineArt na bázi celulózy s inkoustovým potahem speciálně přizpůsobeným aplikaci FineArt. Zářivě bílý papír má mírně strukturovaný povrch a hedvábně hladký povrch. V kombinaci s lesklým prémiovým inkoustovým potahem je vytvořena ušlechtilá povrchová úprava s jemným perleťovým efektem. Po vytištění papír zaujme vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a působivými kontrasty. FineArt Pearl bez kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí a je ideální pro vytváření vysoce kvalitních černobílých a barevných fotografií.

Photo Rag® Baryta
315 g / m² · 100% bavlna · bílá · vysoký lesk 

Hahnemühle Photo Rag® Baryta je papír z čisté bavlny s inkoustovým potahem, který je dokonale optimalizován pro aplikace ve výtvarném umění. Přírodní bílý papír s příjemně teplou bělostí neobsahuje optické zjasňovače. Ušlechtilá struktura povrchu je měkká a dodává papíru příjemný pocit a umělecký dotek. V kombinaci s vysoce lesklým prvotřídním inkoustovým potahem je výsledkem působivý výsledek tisku s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a nejlepšími kontrasty. Díky obsahu síranu barnatého v povlaku je Photo Rag® Baryta oblíbenou alternativou k analogovému barytovému papíru. Kombinace bavlněného uměleckého papíru a vysoce lesklého inkoustového potahu dává výtiskům FineArt expresivní charakter s krásným a elegantním leskem bez odlesků. Photo Rag® Baryta je bez kyselin a ligninů a splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí.

MEDIA Fine Art tisk

Museum Natural Rag - 260 g
Přírodní bílý fotografický bavlněný papír

Museum Natural Rag je přírodní bílý tradiční papír PhotoArt vyrobený ze 100% bavlny s měkkým typickým hadrovým povrchem. Výrazný papír s ideální gramáží pro dlouhotrvající fotografie a reprodukce výtvarného umění. Vyrobeno bez optických zjasňovačů a bez obsahu kyselin, pro prvotřídní výtisky s extrémně vysokými hodnotami D-Max a velmi velkým barevným prostorem. 

Museum Natural Smooth - 310 g
Přírodní bílý fotografický bavlněný papír

Museum Natural Smooth, stejně jako Museum Natural Rag, je přírodní bílý tradiční papír PhotoArt vyrobený ze 100% bavlny, trochu těžší z hlediska hmotnosti papíru, s měkkým povrchem a trochu méně, spíše rezervovanou strukturou, pro dlouhotrvající fotografii a jemné - umělecké reprodukce s velmi vysokou kvalitou. Vyrobeno bez optických zjasňovačů a bez obsahu kyselin, pro cenné výtisky s extrémně vysokými hodnotami D-Max a dokonalým barevným prostorem.

Litho Archiv Matt - 230 g
Teplý bílý matný inkoustový papír

Teplý bílý matný inkoustový papír pro inkoustové tiskárny s absolutně sametovým povrchem, ideální jako cenově výhodná alternativa hladkých uměleckých papírů. Vynikající nosič obrazu pro hodnotné a archivní fotoplakáty, veletržní grafiku, reklamní plakáty, vizualizace v architektuře a technologii. Speciální inkoustová vrstva umožňuje vysoce kvalitní, archivní obrazový výstup s velmi velkým barevným prostorem a vynikajícími hodnotami D-Max.

Litho White Matt - 230 g
Bílý matný inkoustový papír

Litho White Matt je dokonalým doplňkem k „Litho Archival Matt“, který je o něco světlejší v papírové bílé barvě se stejným absolutně sametově měkkým povrchem, ideální jako cenově výhodná alternativa k hladkým uměleckým papírům. Vynikající nosič obrazu pro cenné a archivní fotoplakáty, veletržní grafiku, reklamní plakáty, vizualizace. Speciální inkoustová vrstva umožňuje prvotřídní archivační výstup obrazu s velmi velkým barevným prostorem a vynikajícími hodnotami D-Max.

PhotoArt White Baryta - 310 g
Vysoce lesklý fotografický papír

Přirozená bílá klasika mezi tradičními fotografickými papíry. S typickým leskem z barytového papíru a diskrétní strukturou povrchu, bez optického zjasňovače, bligninu a kyselin. Poskytuje uživateli portréty odolné proti stárnutí s velkou barevnou hloubkou, vysokým tonálním rozsahem a vynikající ostrostí obrazu. Doporučeno zejména pro černobílý tisk s absolutně vysokými hodnotami D-max.

Muzeum Natural Silk - 300 g
Hedvábně lesklý fotografický papír

Originální bavlněný papír jemného umění v kombinaci s typickým perleťovým povrchem klasického fotografického papíru. Tento přírodní bílý papír je bez ligninů, bez kyselin a je vyroben bez zjasňovačů, a proto je ideální pro dlouhotrvající archivní fotografie a reprodukce výtvarného umění s velkou barevnou hloubkou, vysokým tonálním rozsahem a vynikající ostrostí obrazu. Tento papír certifikovaný FOGRA s příjemným pocitem se doporučuje zejména pro černobílý tisk s extrémně Vysokou hodnotou D-Max.

Photo Rag® Pearl
320 g / m² · 100% bavlna · přírodní bílá · perleťová

Hahnemühle Photo Rag® Pearl je papír z čisté bavlny s inkoustovým potahem optimalizovaný pro aplikace FineArt. Přírodní bílý umělecký papír neobsahuje optické zjasňovače a vyznačuje sehřejivou bělostí. Mírně výrazná, rovnoměrná povrchová struktura dodává papíru příjemně měkký pocit a tisk příjemný efekt hloubky. V kombinaci s perleťovým prémiovým inkoustovým potahem vznikají výjimečné výtisky FineArt s vynikající reprodukcí barev a detailů, hlubokou černou a nádhernými kontrasty. Photo Rag® Pearl bez kyselin a ligninů splňuje nejvyšší požadavky na odolnost proti stárnutí. 

  • 320 g / m², 100% bavlnaPřírodní bílá, bez optických zjasňovačů
  • Jemně výrazná povrchová struktura
  • Perleťový prémiový inkoustový povlak pro vynikající výsledky tisku
  • Bez kyselin a ligninů
  • ISO9706 kompatibilní / muzejní kvalita pro maximální odolnost proti stárnutí