Photo line

Photo line

Hahnemühle Photo Matt Fiber 200

Photo Matt Fiber 200g / m² · 100% α-celulóza · přírodní bílá · matná

Photo Matt Fiber je lehký přírodní papír na bázi celulózy s inkoustovým potahem optimalizovaný pro fotografické aplikace a je ideální pro tisk fotografií a plakátů i fotoknih.

Hladký, velmi lehce strukturovaný papír má příjemně teplou bělost. Přesvědčuje velmi dobrou kvalitou tisku a přináší nejlepší výsledky pro každodenní použití.

  • Lehký inkoustový papír na bázi celulózy s gramáží 200 g / m² 
  • Hladký, velmi mírně strukturovaný povrch
  • Přírodní bílá, teplé tóny
  • Matt
  • Optimalizovaný inkoustový povlak pro fotografické aplikace
  • Ideální pro každodenní použití

RAUCH PMC 260FD „jasně bílá“ - 260g

Hedvábně matný fotografický papír FastDry

Absolutně brilantní bílý fotografický papír s vrstvou hedvábí lesklého mikroporézního inkoustu. Vyvinuto pro optimální kvalitu obrazu s vysokým kontrastem v černobílé fotografii. Skvělý sametový pocit v kombinaci s dosažením maximálního barevného prostoru v reprodukci obrazu působí jedinečným dojmem.

RAUCH PEARL 300 „jasně bílá“ - 300 g

Portrétní fotografický papír FastDry s vysokou gramáží
Profesionální portrétní fotografický papír s krásnou bělostí a klasickým efektem perleťového lesku. Absolutně dokonalý univerzální nástroj pro vynikající kvalitu obrazu bez odrazů. Sametově lesklý povrch vylepšuje obrazový výstup na moderním fotografickém papíru, který je téměř necitlivý na mechanické otěru a otisky prstů.

RAUCH PGC 260FD „jasně bílá“ - 260 g

Lesklý fotografický papír FastDry
Absolutně brilantní bílý fotografický papír s vrstvou lesklého mikroporézního inkoustu. Vyvinuto pro optimální kvalitu obrazu v černobílé fotografii. Skvělý pocit v kombinaci s dosažením maximálních hodnot černé v reprodukci tonálních hodnot vytváří trvalý dojem.