Technologie

Technologie

Pro zpracování Vašich zakázek používáme 2 špičkové tiskárny zn. Epson, které ve spojení s pečlivým výběrem médií německých značek Rauch a Hahnemühle zaručují vysokou kvalitu tisku, včetně barvostálosti.

Tiskárna SC-P 9500 je navíc vybavena měřícím zařízením SpectroProofer pro automatizovanou výrobu ICC profilů. certifikat

Materiály jsou jsou rozděleny do 3 skupin, Foto line, Fine Art a speciality. Standartní šíře role je 111,8cm, u některých až 162cm. Všechny tyto materiály je možné kašírovat na desky, laminovat atd. Nabízíme rovněž lakování Fine art tisků lakem Hahnemühle Protective spray, který inkjet obraz ochrání před UV zářením, vlhkostí a poškrábáním. Na přání, opatříme Váš Fine Art tisk Certificate of Authenticity Hahnemühle, archivačním listem a hologramy s jedinečným číslem. 

Obecně platí, že tisk by měl po vytištění vyschnout, proto není vhodné vyrábět tisk na počkání /hlavně u Fine Art medií/

Touto technologií vyrábíme i fotoobrazy na plátno viz. Tisk na plátno.


 Tiskárna SureColor SC-P9500 (44")

sc p9500 intro9500 logo+spektro

Byla vyvinuta pro fotografy a výtvarníky. Nabízí spolehlivou reprodukci potřebnou pro profesionální nátisk a vysokou rychlost u velkoobjemového tisku. Tato velkoformátová tiskárna používá sadu inkoustů Epson UltraChrome Pro12 s technologií K3.

Sada umožňuje dosáhnout barevně věrných výtisků, protože s ní lze tisknout současně oběma černými inkousty a obsahuje i oranžový, zelený a fialový inkoust. Kromě 12barevné sady inkoustů používají pokročilé tiskové hlavy vyvinuté společností Epson pro každou barvu až 800 trysek, které zajišťují přesné umístění tiskových bodů. Díky tiskové hlavě μTFP12 s rozlišením 300 dpi a 12 kanály kombinují tiskárny vysokou rychlost s kvalitou. Obrázky vynikají plynulými přechody a přesnou reprodukcí textur.

Je vybavena nástrojem SpectroProofer se spektrofotometrem, ktery zajistí rychlejší a přesnější měření barev a úplnou automatizaci kontroly barev v nátiskovém workflow. Díky tomu, si vytváříme vlastní barevné profily.

Objem realizovatelných barev (tzv. gamut) je tak masivní, že pokrývá 99% barev PANTONE solid coated.


Nový tiskový mód Black Enhance Overcoat Technology pro nejvyšší hustotu zčernání v historii inkoustového fototisku.


Epson SC-P 20 000

SC P200000 LT ANG W POLogo

Tiskárna používá tiskovou hlavou PrecisionCore MicroTFP pro dosažení působivých výsledků. Nová 10 barevná sada inkoustů Epson UltraChrome Pro je zárukou fantastických výtisků. Černá barva bude hluboká a sytá díky novým černým inkoustům (Photo / Matt) s vysokou hustotou. Technologie K4 inkoustů a proměnlivé velikosti tiskového bodu Multi Size Droplet Technology (MSDT) přináší lepší přechody s menší zrnitostí.

K bezproblémovému provozu tiskárny přispívají technologie precizního podávání médií, jako je nový optický systém stabilizace podávání využívající snímání média kamerou a pokročilý systém podávacích válečků. Pracovní šíře /dle druhu média/ až 162cm.


Epson SureColor P5300

Tiskárna SC-P5300 tiskne až do formátu A2 a nabízí hlubší odstíny černé, lepší kontrast, tonalitu a redukci bronzování v tmavých oblastech na lesklých médiích. To vše díky následujícím technologiím Epson: Inkoust UltraChrome Pro10, Black Enhance Overcoat (BEO) pro vyšší hustotu černé barvy, šširší modrá škála barev s fialovým inkoustem a režim Carbon Black pro ještě tmavší odstíny černé.

sc p5300series main unit front cassette with paper

Epson  SureColor SC-S80610

Tiskárna SC-S80610 používá dvě tiskové hlavy Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace a inkousty Epson UltraChrome GS3 s novým složením. To je zárukou vynikajících výsledků se špičkovými barvami a ostrostí tisku. SC-S80610 může produkovat širokou škálu vysoce přesných barev – nyní až 98,2 % PANTONE Solid Coated Colors1 podle systému PANTONE MATCHING SYSTEM® na základě hodnocení a certifikace společnosti Pantone. Vyšší kvality tisku na řadě tiskových substrátů bylo dosaženo pomocí režimu vysoké kvality Precision Dot.

hires all sc s 80610 shires all sc s 80610m

logo lipova

Lípová 6 je společný projekt dvou firem, které nabízí na jednom místě výrobu klasických velkoformátových fotografií (proces RA-4) a laminování, rámování a paspartování, velkoformátový digitální Fine Art tisk fotografií a reprodukcí.

Ramy Pasparty

Fotonova

Certified Studio LOGO